Kategooriad

BURY handsfree seadmed

BURY handsfree seadmed

Ettevõte BURY GmbH & Co KG on ülemaailmselt aktiivne auto OEM ( originaaltarvikud ) tarvikute ja varuosade tootja Saksamaal 

Ettevõte on üks juhtivaid tootjaid OEM handsfree komplektide ja telefoni aktiivhoidikute tootja Euroopas ning arvestab ka üksikute klientide erisoovidega. BURY GmbH & Co KG on oma valikuga ja uudse tehnoloogiaga väga arvestatav tegija maailmas. Paljud autofirmad ja mobiiltelefoni võrguoperaatorid teevad koostööd just selle firmaga. Näiteks teevad koostööd käed-vaba originaaltarvikute tootmiseks ja juurutamiseks järgmised suuremad autofirmad nagu Audi, Bentley, Mercedes-Benz, Skoda, Seat, Volkswagen jne. Valides oma autosse BURY GmbH & Co KG käed-vaba seadme siis võite kindel olla, et saate Euroopas toodetud kvaliteetse ja ajaga kaasas käiva seadme oma autosse.

 

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Bury CC 9048
Bury CC9048 Garantii 24 kuud.   Lihtne ja tagasihoidlik, valgustatud juhtnuppudega ning autostereoga ühendatav telefoniseade. Seade neile, kes soovivad kasutada käed-vaba..
119 €
KM-ta: 99 €
Bury CC 9058
Bury CC9058                                                      ..
169 €
KM-ta: 141 €
Bury CC 9068
Bury CC 9068 Garantii 24 kuud.           Ülevaade omadustest DialogPlus voice control - täpne ja kiire re..
199 €
KM-ta: 166 €
Bury CC 9068 App
Bury CC 9068 App Garantii 24 kuud.   Ideaalne lahendus auto meediaseadmeks ja käed-vaba kõnede jaoks otse telefoni ekraanilt.      ..
199 €
KM-ta: 166 €
Bury Take and Talk Universal
Take&Talk Universal   Üsna tihti tuleb ette, et Saksamaalt toodud autole on paigaldatud peale juba BURY SYSTEM 8 aga puudu on funktsioneerimiseks tarvilik lisaseade.  Et te..
114 €
KM-ta: 95 €
Bury S9 Universaalne hoidik
Bury S9 Universaalne hoidik   Üsna tihti tuleb ette, et Saksamaalt toodud autole on paigaldatud peale juba BURY SYSTEM 9 aga puudu on funktsioneerimiseks tarvilik lisaseade.  E..
69 €
KM-ta: 58 €